İzmir'in şirin ilçesi Urla'ya bağlı Özbek Mahallesi'nde doğayla başbaşa, deniz manzaralı, huzur bulacağınız bir çiftlik evi... "Anlatılmaz... yaşanır!" bir tatil yapmak isterseniz sizi misafir etmekten mutluluk duyarız.

 

Tatil evimiz, Urla merkeze 10 dakika mesafede, şehrin gürültüsünden uzakta, Urla çevresindeki pazar yerleri, yürüyüş-bisiklet yolları, mavi rota, bağ yolu, zeytin yolu ve tarihi yerlere yakın mesafededir.

 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na ve İzmir'e 30 dakika, Çeşme’ye 30 dakika uzaklıkta, otoyol ile kolay ulaşımlı bir lokasyondadır.

 

5000 m² arazi üzerine kurulu çiftlik evimiz, 4 tanesi balkonlu ve deniz manzaralı olmak üzere toplam 6 adet odaya ve ayrıca otopark alanına sahiptir. Her odada tv, duş, wc ve kablosuz internet erişim hizmeti standart olarak bulunmaktadır. Ayrıca denize yürüme mesafesindedir.

Aileler ve çiftler için doğayla iç içe, huzur veren sessizliğe sahip tatil evimizde huzur bulacaksınız ancak kuşların ve doğadaki hayvanların sizi rahatsız etmeyeceğine garanti veremiyoruz. Ev sahibi, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve size daha nezih bir aile ortamı sunabilmek için arazi üzerindeki farklı bir evde yaşıyor.

 

En yakın yerleşim alanına 500 m mesafede, kendinizi özel hissedebileceğiniz bir tatil evi...

Her hakkı saklıdır © 2017 ozbekciftlikevi.com